נחליאלי 1
רחובות
ראשון - חמישי
09:00 - 17:00
0722-709950
support@homeinspection.co.il

מדיניות הפרטיות

חברת אופקים מודעת לצורך שלך בפרטיות ופועלת על פי המתחייב בחוק בעניין זה.

איסוף ושימוש במידע אישי

מידע אישי הינו מותאם באופן ייחודי כדי לזהות אותך.

ייתכן שתתבקש לספק מידע אישי שלך. מידע זה ישמש אותנו אך ורק לצורך מענה על שאלותיך. איננו אוספים ואיננו שומרים את המידע הזה ואיננו מעבירים אותו לאחרים. המידע נשמר בקבצים מוצפנים הנהוגים בטכנולוגיית השרת שלנו ולנו אין גישה ישירה אליהם.

מידע זה משמש לצורך פעולה חלקה של המערכת ותקשורת אינטרנטית מיטבית עמך.

הנה כמה דוגמאות לסוגים של מידע אישי וכיצד אנו יכולים להשתמש בו.

מידע אישי שנאסף

כאשר אתה פונה לצורך שאלה או לקבלת שירות או אם בחרת להשתתף בסקר מקוון, אנו עשויים לאסוף פרטים, כולל שמך, כתובת למשלוח דואר, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני והעדפות התקשרות.

כיצד אנו משתמשים במידע האישי שלך

המידע האישי שאנו אוספים מאפשר לנו לעדכן אותך על תכנים חדשים שנוספו באתרינו

בנוסף, אנו משתמשים במידע אישי כדי לעזור לנו לפתח, לספק ולשפר את המוצרים שלנו, שירותים, תוכן והפרסום.

מעת לעת, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי לשלוח הודעות חשובות, כגון שינויים בתנאים שלנו ובמדיניות. מידע זה חשוב לאינטראקציה שלך עמנו אך תוכל בכל עת לבחור שלא לקבל את המידע האמור.

אנו עשויים גם להשתמש במידע אישי למטרות פנימיות, כגון ביקורת, ניתוח נתונים, ומחקר כדי לשפר את האתר שלנו באופן שיאפשר לך תועלות רבות יותר בעתיד.

איסוף ושימוש במידע שאינו אישי

אנו אוספים מידע שאינו אישי בצורה שאינו מאפשרת קשר ישיר עם כל אדם ספציפי. אנו עשויים לאסוף, להשתמש, להעביר, ולחשוף מידע שאינו אישי, לכל מטרה. להלן כמה דוגמאות למידע שאינו אישי שאנו אוספים וכיצד אנו יכולים להשתמש בו:

אנו עשויים לאסוף מידע כגון מדינה ואזור מגורים, שפה, מיקוד, אזור חיוג, מכשיר מזהה ייחודי, מיקום, ואת אזור הזמן שבו התחברת אל שרתינו כדי שנוכל להבין טוב יותר את התנהגות הלקוח ולשפר את המוצרים שלנו, שירותים ופרסום.

עוגיות וטכנולוגיות אחרות

השירותים שלנו, אתר באינטרנט, יישומים אינטראקטיביים, הודעות דואר אלקטרוני, ופרסומות עשויים להשתמש בקבצי קוקיס כגון תגי פיקסל ומשואות אינטרנט. טכנולוגיות אלה מסייעות לנו להבין טובים יותר את התנהגות המשתמש, לספר לנו באילו חלקים של אתר האינטרנט שלנו אנשים בקרו, ולהקל ולמדוד את האפקטיביות של פרסומות וחיפושים באינטרנט. אנו מתייחסים למידע שנאסף על ידי עוגיות וטכנולוגיות אחרות, כמו מידע שאינו אישי. עם זאת, במידה שפרוטוקול אינטרנט (IP) כתובות או מזהה דומה נחשבות מידע אישי על ידי החוק המקומי, אנחנו מחשיבים מזהים אלה כמידע אישי. בדומה לכך, במידה שהמידע שאינו אישי משולב עם מידע אישי, אנו מטפלים במידע המשולב כמידע אישי למטרות של מדיניות פרטיות זו.

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות בשירותי פרסום ניידים כדי לשלוט במספר הפעמים שאתה רואה מודעה מסוימת, לספק מודעות הנוגעות לאינטרסים שלך, ולמדוד את האפקטיביות של מסעות פרסום. אם אתה לא רוצה לקבל פרסומות אתה יכול לבחור שלא על ידי קישור מותאם המופיע בכל דף אינטרנט

אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות אחרות כדי להיזכר במידע אישי כאשר אתה משתמש באתר האינטרנט שלנו, שירותים מקוונים, ויישומים. המטרה שלנו במקרים אלה היא להפוך את חווית הגלישה יותר נוחה ואישית. לדוגמה, ידיעת שמך הפרטי מאפשרת לנו לקבל אותך בפעם הבאה שאתה מבקר באתרנו. ידיעת הארץ והשפה שלך עוזרת לנו לספק חווית גלישה אישית וידידותית יותר. הידיעה שמישהו משתמש במחשב או במכשיר שלך לצורך מסוים או להשתמש בשירות מסוים עוזרת לנו להפוך את הפרסום שלנו ובתקשורת אלקטרונית רלוונטית יותר לתחומי העניין שלך. ידיעת פרטיך תאפשר לנו יצירת קשר, ומידע על סוג המחשב או המכשיר עוזרת לנו להתאים אישית את התצוגה אל מערכת ההפעלה שלך.

אם ברצונך להשבית עוגיות , תוכל לעשות זאת בכל עת על ידי שימוש באפליקציות חינמיות רבות המצויות באינטרנט. אנו לא חוסמים גישה לאפליקציות אלו. מובן ששתילת קבצי קוקיס נעשית ללא פגיעה בחשבך ובפרטיותך. ברוב אתרי האינטרנט, נאסף מידע מסוים באופן אוטומטי ומאוחסן בקבצי יומן רישום .מידע זה כולל פרוטוקול אינטרנט (IP) כתובות, סוג דפדפן ושפה, ספק שירותי אינטרנט (ISP), ,דפי יציאה, מערכת הפעלה, חותמת תאריך / זמן ונתוני הקלקות.

אנו משתמשים במידע זה כדי להבין ולנתח מגמות, לנהל את האתר, כדי ללמוד על התנהגות המשתמשים באתר ולאסוף מידע דמוגרפי על בסיס המשתמשים שלנו בכללותו. אנו עשויים להשתמש במידע זה בשיווק שלנו ושירותי פרסום.

תגי פיקסל מאפשרים לנו לשלוח הודעות דואר אלקטרוני בתבנית שגולשינו יכולים לקרוא, והם אומרים לנו אם דואר כבר נפתח. אנו עשויים להשתמש במידע זה כדי להפחית או לבטל הודעות שנשלחו אליכם.

העברת מידע לצדדים שלישיים

אנו לא מעבירים מידע עליך לכל צד שלישי.

הגנה על המידע אישי

אנו נוקטים בגישות מחמירות כדי להגן על המידע האישי שלך מפני אובדן, גניבה, ושימוש לרעה, כמו גם מפני גישה בלתי מורשה, גילוי, שינוי והרס.

שאלות פרטיות

אם יש לך שאלות או חששות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, נא צרו קשר באמצעות "דף קשר" המצוי באתרנו