נחליאלי 1
רחובות
ראשון - חמישי
09:00 - 17:00
0722-709950
support@homeinspection.co.il

בדק בית – המלצות מלקוחות אמיתיים

בדק בית – המלצות מלקוחות אמיתיים

במהלך השנים קיבלנו לא מעט המלצות על שירותי בדק בית ועל אופי השירות שאותו אנו מספקים.
המלצות על בדק בית המובאות בעמוד זה הן אמיתיות וניסוח ההמלצה נעשה על ידי הלקוח עצמו. לא שינינו דבר!
אתם מוזמנים לקרוא ולהתרשם. המלצות בדק בית נתקבלו בשיחה טלפונית על ידי נציגים של חברת מידרג, באופן בלתי תלוי ובלא שניתן להתערב ברישום ובניסוח ההמלצות האלו.
נותני ההמלצות הם לקוחות אמיתיים  כאמור וניתן לשוחח עימם.
המלצות על חברת אופקים הנדסה אזרחית העוסקת במתן חוות בדק בית התקבלו אצלנו לאורך שנים רבות.
אנו מודעים לעובדה כי איכותה של חברה וכישוריה נמדדים לפי ההמלצה האחרונה. כלומר אין אנו שוקטים על שמרינו לאחר שקיבלנו מספר המלצות טובות. לא! אנו ממשיכים במתן שירות האיכותי ביותר האפשרי  ומעדכנים את המלצות הלקוחות כל העת. ההמלצות הטובות יותר והטובות פחות נרשמות כולן ואנו עושים שימוש גם בחוות דעת של לקוחותינו על מנת לשפר את רמת השירות . כל אלו הן נר לרגלינו הוא שהשירות אותו אנו מספקים לעולם לא יפחת מ-100%.
המלצות בדק בית אלו משמשות לנו דרך אמיתית לאמוד את יכולתנו ולהשתפר כל העת.

המלצות

חברת בדק בית מומלצת

דברו ישירות עם המהנדס האמור לפקוד את הבית, שאלוהו שאלות ונסו להבין ממנו על אופי הבדיקה ועל כישוריו לבצעה.
בקשו לקבל חוות דעת הנדסית. כדאי מאד להקדיש דקות אחדות וממש לקרוא את הכתוב בה. ודאו כי אין מדובר בנוסח טפל וסתמי ואין מדובר בליקויים שוליים שציונם במסמך אינה מהווה כלי לקבלת החלטות.
נסו לקבל מידע על הבודק באמצעות הקשת שמו המלא בגוגל ובדיקת התוצאות. גוגל חספר לכם הכול. כך תוכלו לקרוא על הדברים הטובים והפחות טובים וההחלטה תיוותר בידכם.
שאלו את המהנדס אם הוא פרילנס או עובד אורגני בחברה.
ודאו כי הוא אוחז בתעודה ורישיון מהנדס וכי יש לו ניסיון בתחום בדק בית.
ביטחו באינטואיציה שלכם

היינו מאוד מרוצים, המהנדס נראה מקצועי, המהנדס אדיב, והמהנדס נתן שירות מהיר.

ש.ק, הוד השרון

הוא היה מצוין, קיבלתי ממנו שירות אמין ויחס מעולה. הוא השקיע מעל למצופה ושלח את הדו"ח לפני הזמן שקבענו. אני ממש מרוצה!

דימיטרי רובינשטיין, אבן יהודה

במקרה גיליתי כי קיים שירות של בדק בית לפני רכישה, כאשר כבר סיכמתי עם בעל הבית על מחיר. בבדיקה שעולה כ1500 שקלים, התגלו בעיות הנדסיות בעלות מטורפת, דבר שלא נראה על פני השטח. השירות הזה חסך לי כאב ראש גדול,כניסה לשיפוץ יסודי והכי חשוב מאות אלפי שקלים שהייתי צריך להוציא על שיפוץ. יוסי הוא מקצוען אמיתי, דקדקן, יסודי ואיכותי. הוא מאוד מסייע גם לאחר קבלת הדוח. במהלך בדיקת הדירה הוא הסביר בדיוק מה הבעיות הקיימות והאם ניתן לפתור אותן. ליוסי יש סבלנות אין סופית לשאלות, המקצוענות אותה הוא מפגין גורמת לך להבין שבחרת באדם הנכון.

יוסף פישר, רחובות

לטעמי הוא היה טוב מאוד, גם ביסודיות שלו במהלך התהליך עצמו וגם בכל מה שקדם לו. הוא דאג להסביר לי איזה דברים ומסמכים צריכים להיות מוכנים ונגישים. הוא היה זמין מבחינת השעות והיה נוח לתאם איתו כך שיתאים לכל הגורמים. הדיסקרטיות שלו לגבי המידע הייתה מאוד חשובה לי כי רק בתור קונה אתה רוצה שיהיה לך את המידע. הדו"ח שקיבלנו ממנו היה מפורט, מקיף, ברור גם לעיניים לא מקצועיות ונתן גם המלצות מעב.ו ההערכות הללו הן חשובות.

תומר גלר, אבן יהודה

הוא ביצע עבודה מאוד עמוקה ומקצועית. אנחנו היינו מאוד מרוצים ממנו מכל הבחינות, הוא הגיע בזמן, הביא את כל הציוד הנדרש לבדיקות, באמת שהתרשמנו ממנו לטובה! זו אחת הסיבות שגרמה לנו לחתום על הדירה, כך שהוא תרם לכל התהליך. אני בהחלט ממליצה עליו!

אתי חייצין, רמת גן

אני התרשמתי ממנו מאוד לטובה, הוא נתן לנו חוות דעת על הכל. הוא הגיע לפני הזמן וחיכה לנו ליד הבניין, אפילו בבניין עצמו הוא נתן לנו כמה הערות. לפני זה הוא ביצע תדריך על כל העבודה ועל כל הבדיקות, כך שמכל הבחינות יכולנו להבין את הבעיות. לבסוף הוא שלח לנו הארכת מצב ובזכותו הגענו להסכמה עם הבעל בית לאחר כל התיקונים שהיו צריכים להתבצע, לפני המעבר. לאח שביצעתי סקר שוק אני יכולה להגיד בוודאות שהוא גבה לנו את המחיר הכי זול, הוא באמת הוגן! אני ממליצה עליו בחום!

קרין כ, תל אביב

יוסי איש מקצוע נפלא, אמין, יסודי, מקצועי ואיש נעים הליכות. יוסי הוזמן על מנת לתת חוות דעת על מצב דירת מגורים לפני קניה. הוא בדק בעיות מבניות והנדסיות, בדק באופן יסודי תשתיות ופגמים גלויים או נסתרים. נתן חוות דעת מפורטת ממצה ויחד עם זאת ממוקדת, עניינית ואוביקטיבית. ניכר כי יש ליוסי נסיון וידע רב. עבודתו מועילה ואנו מאד מרוצים. ובנוסף, המחיר הוגן. מומלץ ביותר !!!

עמית אפל, תל אביב

תודה על שרות נפלא, המהנדס היה בסדר גמור ונתן חוות דעת מפורטת

ש בטי / משה כץ, תל אביב

העבודה הייתה מצוינת. האישיות שלו מדהימה, אהבתי את זה שיש לו ירידה לפרטים והמהנדס מאוד מקצועי. המהנדס פשוט היה מעולה

משפחת כהן, גדרה

היינו מאוד מאוד מרוצים. מהמקצועיות שלו והידע הרב מאוד. המסמך קריא ומהיר. אחרי הבדק בית המהנדס התקשר מספר פעמים והעביר לנו עוד דברים בנוסף למסמך. השיחות אחרי היו מאוד יעילות ועוזרות לתהליך קניית הדירה. זה היה מעל המצופה!

אילנה ש, רמת גן

מצאתי מהנדס מדהים ובזכותו חסכתי מאות אלפי שקלים – לא רכשתי את הבית בגלל חריגות בנייה

ראובן אישטוב

הניסיון מוכיח כי אם משאירים את המומחיות למומחים מרוויחים בגדול – תודה על שירות מעולה וחוות דעת הנדסית מפורטת

מנשה דרומי, אבן יהודה

שרות בדק בית ברמה גבוהה – למדתי דברים שלא ידעתי וחסכתי הרבה כסף וכאב ראש ועוגמת נפש

הילה ש, רחובות

וא היה מצוין, מאוד אדיב ומאוד מאוד מקצועי. הוא נתן לנו שירות מאוד מהיר, היה מאוד סבלני והסביר לנו הכל. אפילו בשיחת טלפון, עוד לפני שקבענו, הוא היה נשמע מקצועי מעל ומעבר. התרשמתי ממנו והוא לא אכזב. הבדיקה בשטח הייתה מאוד טובה והיינו מאוד מרוצים ממנו. בנוסף, גם המחיר שלו היה מאוד הוגן.

כרמית וקובי דוד

שירות מדהים! התרשמתי שמדובר בבן אדם מאוד מקצועי. הוא מהיר, דייקן ומגיע בזמן. רואים שהוא אוהב את העבודה שלו ושהיא חשובה לו. בדיעבד לאחר כחודשיים שאנחנו בדירה נראים סמנים מסוימים של סדקים בקירות שלא יודע אם היו גלויים + בלטות רופפות בגג שהייתי מצפה ממנו לעלות עליהם.

קובי ולרו

שירות מצוין! באמת 10! הוא מתחייב לבצע את העבודה תוך 48 שעות. פעמיים הוא ביצע את העבודה תוך 24 שעות ותוך זמינות גבוהה לשעות המתאימות לבעלי הנכס. דיווח מלא כולל הסברים/המלצות/יתרונות וחסרונות/הערכות מחיר לתיקונים מועברים בעל-פה במהלך הבדיקה ודיווח מפורט כולל צילומים שנשלחו במייל. עשה עבודה מאוד מקצועית. אני סומך על חוות הדעת שלו. תודות לבדיקתו התגלו פערים קריטיים בין הצהרת בעל הנכס למצב בפועל (מצב וסוג צנרת, תשתית חשמל, ליקויי בניה ועוד)

אבי ד. רחובות

הוא היה מעולה, נחמד מאוד וסופר מקצועי. המחיר לא היה יקר, באמת היה מעולה. הוא החזיר לי דו"ח במהירות והכל היה פיקס. הוא מבין עניין. קודם כל הוא היה הרבה זמן ועבד ביסודיות. הוא היה יחסית זול לתוצאה והוא נותן דו"ח סופר מסודר עם תמונות של כל מה שהוא ראה והערכות מחיר. בסוף הוא גם עמד איתנו בחוץ רבע שעה ונתן לנו טיפים על האזור שהוא מכיר ומה הוא היה עושה, הוא ממש השקיע בנו. הוא היה אחלה. נשמח גם בדירה הבאה לקחת אותו 🙂

ליאת ועודד ה. תל אביב

על פניו הכל היה מעולה. לא נפגשנו איתו אפילו פעם אחת- הוא הגיע בעצמו לדירה ושלח לנו דו"ח תוך יום. היינו צריכים גם את התוכניות לדירה אבל הוא אמר שהם לא הציגו לו את התוכניות, אבל אם הם יביאו לנו את התוכניות אנחנו מוזמנים להביא לו גם את זה לבדיקה. הכל התנהל מאוד בסדר והמחיר שהוא לקח אמנם נראה לי יקר, אך לפי בדיקה- סטנדרטי לשוק.

פולינה כ. מודיעין

הוא בעל מקצוע מיומן, העניק לנו שירות אדיב ואיכותי, נתן חוות דעת מקצועית ועשה רושם מעולה. הוא פתח בפנינו את כל הנתונים ונשאר פתוח לשאלות ויעוץ. אנחנו ממש מרוצים.

מריון פרוידנטל, זכרון יעקב

הוא הגיע עם הציוד הנדרש ועבד מהר, הסתובב בערך שעה וחצי ברוטו בדירה וכתב לי דוח מסכם בהתאם. את הדוח הוא שלח תוך יומיים שלושה וזה חשוב כי רצינו לסגור את העסקה. התרשמתי שעשה עבודה מקצועית אבל אין לי איך לדעת בוודאות עכשיו כי יש דברים כמו רטיבות שאפשר לראות רק בעוד שנה. בעל מקצוע נחמד ורציני, ענייני ומההתרשמות שלי גם מקצועי. נתן הסברים, שיתף אותי והיה נראה שהוא יודע על מה הוא מדבר.

שי ל. תל אביב