נחליאלי 1
רחובות
ראשון - חמישי
09:00 - 17:00
0722-709950
support@homeinspection.co.il

חברת בדק בית

חברת בדק בית

חברת בדק בית אופקים הנדסה אזרחית מעסיקה מהנדסים אזרחיים ומטרתה לבדוק, ואחר כך להציג את מכלול תכונותיו ההנדסיות של הנכס הנבדק.

אנו בחברת אופקים – הנדסה אזרחית- פועלים שנים רבות בתחום זה ופועלים יחד עם לקוחותינו לאפשר הצגת המידע על הנכס באופן האוביקטיבי ביותר.

אנו פועלים להציג מידע נגיש ובהיר. כזה שאין צורך להיות מהנדס על מנת לפרש את הכתוב בחוות הדעת.
חברתנו מקפידה כי המידע המסופק ינוסח באופן שבו רק ההיבטים הטכניים וההנדסיים יופיעו בחוות הדעת ההנדסית . איננו רואים מקום להתערב בסוגיות הסוביקטיביות להן נדרש קונה הדירה הקשורים עם העדפותיו האישיות של הנכס.
חשוב לציין כי כל מטרת חוות הדעת הינה לאתר ליקויי בנייה ו/או חריגות בנייה ולהציע פתרונות לאופני התיקון של אלו יחד עם אומדן כספי.
אין מקום, לדעתנו, להביע דעה אישית על הנכס הנסקר. כל אדם רואה את הנכס מזוית הראייה האישית שלו.זו הזוית היחידה הרלוונטית.
אנו לעיתים קרובות מציעים ללקוחותינו לראות את כל זויות הראייה האפשריות, אם הוא פיספס משמהו, ואולם המשקל של כל ממצא המתגלה בבדיקה ההנדסית של הבית, הינה סוביקטיבית ועליה נותן הלקוח את דעתו באופן אישי.

בשוק קיימות עשרות חברות בדק בית – איך בוחרים?

הבחירה לדעתנו צריכה להיעשות בזכות כימיה ראשונית שנוצרת עם המהנדס. חשוב לערוך תיאום ציפיות, חשוב לוודא כי סל השירותים אותו אתם מבקשים תואם את המוסכם עם המהנדס.
למשל אנו סבורים כי אין מקום לערוך בדיקות הנדסיות לאותם חלקים בנכס אותם לא ביקשתם שיבדקווכמובן אין מקום שתשלמו על בדיקות אלו, אם בכל זאת נעשו.
ניתן דוגמא: אדם מבקש לקנות בית על מנת להרוס חלקים רחבים ממנו. בקשתו תהיה לייעץ על אופני ההריסה, עוד הוא מבקש לשאול האם ניתן להרוס, מהם השלבים ומהו אומדן ההריסה והבנייה. בנסיבות האלו אין מקום לבדוק לחץ מים באזורים המיועדים להריסה וכמובן אין מקום לחייב את הלקוח בגין בדיקה כזו.