המלצות

המלצות מלקוחות אמיתיים- טלפונים על ידי חברה בלתי תלויה

הוא היה על הכיפאק, מצויין. מקצועי מאד, הקדיש לנו את הזמן והסביר הכל בצורה מסודרת וברורה. בסוף הוא גם מצא ליקוי בניה ובכך מאד עזר לי. אני ממליץ בחום.

נועם ורמן, תל אביב

היה מצוין. קודם כל הגיע בזמן. ענה בסבלנות על כל שאלה, שלח דו״ח במייל למחרת הביקור עם פירוט הליקויים ואומדן של עלות התיקון (עלות לא מבוטלת שגרמה לי לשקול מחדש את כדאיות העסקה). מומלץ.

יאיר י. הרצליה

היה מדהים! הוא מקצועי מאוד, הוא הגיע בזמן ובדק הכל. הסביר לי הכל גם דברים מעבר למה שהיה צריך, היה מאוד אדיב ואמין. עשיתי סקר שוק והמחיר שלו היה הוגן מאוד.

יניב ב. תל אביב

היה מעולה. הוא היה נחמד מאוד, הסביר כל דבר, ענה על השאלות, בדק את כל הדירה לפרוטרוט ונתן דוח מפורט, מצולם וכמו שצריך, מהר מאוד תוך יממה. טרם חובר חשמל בדירה אז הוא לא יכל לבדוק את מצב החשמל, אבל אמר שיחזור לבדוק אם נרצה אחרי שהדירה תחובר לחשמל. הדו״ח, שהוא הפיק ושלח, ישמש אותנו מאוד בבואנו לדון על התיקונים הנדרשים בדירה אל מול היזם והקבלן.

ר. ל. נתניה

וא היה אחלה, נחמד ומקצועי. גם המחיר שלו היה הוגן, והוא היה זמין להתייעץ אחרי זה, בכל דרך. שבוע אחר כך שאלתי אותו המון שאלות לגבי ממ"ד ותקנים והכל, הוא הגיב מיד וממש יודע הכל. נתן שירות מצוין. חלק מעלויות התיקונים שהוא כתב היו מאוד גבוהות, בעצם כדי לעזור לי בסופו של דבר, אבל מעשית הייתי בכל מקרה חלק גדול מהם עושה בעצמי אז היה לי טיפה קשה להבין אם באמת ההשלכות של מה שהוא גילה הן נוראיות כמו שהן.

אופיר בלייברג, רחובות

שירות טוב אבל מבחינתי הבעיה היא שהוא היה טוב גם לצד השני. סך הכל הוא היה רציני אבל לדעתי הוא נתן יותר מידי יחס לצד השני והרגשתי שניסו לגרור אותו לזה, אבל בגדול הוא היה בסדר. התרשמתי שהוא מקצועי סך הכל.

י. ז. יבנה

החל משיחת הטלפון הראשונה ולאורך כל ההתקשרות בנינו יוסי נהג במקצועיות, ויעילות מעל ומעבר למצופה. הוא היה זמין לערוך את הבדיקה בהתראה קצרה,יסודי לאורך הבדיקה והדו״ח ששלח ואדיב בהסבריו המפורטים על כל שאלה שהתעוררה. מומלץ ביותר.

גלית ק. תל אביב

הוא היה ממש טוב! הוא הסביר טוב, הגיע בדיוק בזמן, תוך שעה וחצי מהשיחה שלנו. נתן את הדו"ח ממש מהר, תוך יום! הוא היה מאוד הוגן, יותר זול ממקום אחר שבדקתי. אני מאוד מרוצה ממנו! הוא בדק לי 2 דירות ועשה בסוף הנחה מהמחיר שאמר.

אביעד ח. תל אביב

הבדיקה ע״י יוסי הייתה מעולה, מומלץ מאוד! יוסי התאים את לוחות הזמנים שלו אלינו, כיוון שהיה לנו לוח זמנים צפוף. הוא הגיע בזמן ושלח את הדו״ח לפני זמן ההתחייבות. בפגישה עצמה, הוא הסביר לנו לגבי הליקויים השונים שהוא מצא, הסביר עד כמה הליקויים קריטיים ומה עלות התיקון והרגיע אותנו באופן כללי לגבי הרכישה. עם הדו״ח המפורט שקיבלנו, הגענו למשא ומתן על חוזה הרכישה, וקיבלנו התחייבות לגבי תיקון כל הליקויים עד קבלת הדירה לידינו. מעבר לכל העניינים הטכניים, היה תענוג לדבר עם יוסי בתור בנאדם. בהסתכלות אחורה, בדק בית לפני קנייה זה מוצר חובה. אנחנו משלמים כל כך הרבה כסף על הדירה, שעדיף לדעת מראש שאנחנו לא קונים חתול בשק.

עידו א. תל אביב
 
דברו איתנו