מחיר בדק בית

בדק בית מחיר

בתחתית העמוד תוכלו למצוא מחירון המתייחס לסל שירותי ביקורת מבנים. אנא עיינו בו.

ההבדלים בין המחירים השונים נעוץ באופי הבדיקה המבוקשת

המחיר הראוי לבדיקה הנדסית של בית נגזר מאופי הבית למשל גודלו, מספר החדרים, בית צמוד קרקע או דירה בבניין וכמובן לפי סל השירותים המבוקש. 

 

מחירון בדק בית ושירותי הנדסה אחרים

בדק בית לדירה יד שנייה עד 3 חדרים

1,300 ש"ח

בדק בית לדירה בת 4 או 5 חדרים

1,600 ש"ח

בדק בית לדירה בת 6 חדרים או צמוד קרקע

2,200 ש"ח

אישור יציבות לפרגולה לפי תיקון 101

990 ש"ח

ביקור חד פעמי עבור פיקוח וייעוץ הנדסי

1,200 ש"ח

בדיקת חריגות בנייה

1,200 ש"ח

איתור רטיבויות לצורך הגשת תביעה משפטית

3,600 ש"ח

חוות דעת הנדסית לבית משפט

6,500 ש"ח

מחיר בדק בית

מחיר עריכת בדק בית נקבע לפי גודל הדירה ומאפייניה. שירותי הנדסה נוספים ניתן לקבל לפי המחירים המוצעים בטבלה. בדיקה הנדסית של נכס נועדה להבטיח כי מרכיבי הנכס לרבות כל הליקויים והכשלים הקיימים בנכס אותו אתם שוקלים לרכוש- יהיו ידועים לכם כדי לקבל החלטה מושכלת וחכמה. בדק בית נועד לחסוך לכם סכומי כסף רבים שהרי עתה הנכם יודעים מהם הליקויים שהתגלו וכיצד מתגברים עליהם. עוד תדעו מהן העלויות לתיקון אותם ליקויים ותוכלו אף לסכם עם מוכר הנכס על תיקונם כתנאי לעיסקה. לא תוכלו לטעון בבית משפט על ליקויים שמצאתם לאחר החתימה. המוכר מצידו יטען כי ניתנה לכם האפשרות לבחון את הנכס, להביא מהנדס שיבדוק אותו ואף ידאג כי בחוזה יופיע סעיף שבו אתם, כקונים, מצהירים כי בדקתם את הנכס ולא תהיה לכם כל טענה בעתיד בקשר לנכס זה.

מה חשוב לדעת כשמדובר בבדק בית

עלות הבדיקה זניחה ביחס למחיר המלא אותו אתם עתידים לשלם עבור הנכס. מאות שקלים לבדיקה לעומת מיליוני שקלים עבור הנכס. מחיר בדק בית  נקבע בדרך כלל לפי הזמן שיושקע בבדיקתו של הנכס ולכן ככל שהנכס גדול יותר וזמן בדיקתו מתארך, יהיה המחיר מעט גבוה. 

ניתן להוזיל את עלויות בדק בית על ידי בקשה לבדיקה של חלקים ספציפיים בנכס שמעניינים אתכם או חלקים כאלו שנחשדים כלא תקינים. יש כאלו שמבקשים בדיקת רטיבויות ויש כאלה שמבקשים בדיקת חריגות בנייה. יש כאלו שמסתפקים רק בבדיקת חוסן מבני ועמידות לרעידות אדמה. שוחחו עמנו ונוכל להציע מחיר מופחת ככל שמדובר בבדיקה חלקית.

 

 
דברו איתנו