חברת בדק בית לדירות יד שנייה


חברת בדק בית יד שנייה

תפקידה של חברת בדק בית, היא לבחון את דירתכם החדשה ולקבוע את ליקויי המבנה באופן מקצועי. דירה מיד שנייה אינה מושלמת לרוב ולעיתים גם אם בוצעו בה שיפוצים קוסמטיים המסתירים ליקויים, מתחת לפני השטח נחבאים להם כשלים רבים שאיתם תאלצו להתמודד בעתיד. על מנת שלא תרכשו חתול בשק ובכדי שלא תתעוררו לבוקר בו על הקירות מתפשטת רטיבות, חשוב לבצע בדיקת ליקויים שלא ניתן לזהות בעין בלתי מזוינת אלא באמצעות בעלי מקצוע מובילים. בתחומם. חברת בדק בית מקצועית תבצע בדיקה מקיפה, בסיומה תקבלו לידיכם דו"ח בהיר המפרט את כלל הליקויים שעל בעל הנכס לתת עליהם את הדין.

מהו דו"ח בדק בית מקצועי


כל חברה באשר היא, מספקת את הדו"ח בהתאם למוסר העבודה אותו היא הכתיבה מאז היווסדה. בחברות המקצועיות והמובילות בתחומם, תקבלו לידיכם חוות דעת מקצועית שהותאמה לצרכיכם באופן אישי. הדו"ח אשר יופק עבורכם יתנהל באופן מבוקר ובהתאם לסדרי הבדיקות הכתובות כך, כך ששום בדיקה לא תתפספס במהלך העבודה ואתם תוכלו להיות סמוכים ורגועים כי רכשתם את הנכס בהתאם למחירו הראוי. חוות דעת מקצועית בדו"ח הינה בהירה, כך שכל אחד מהקבלנים ומבעלי המקצוע השונים שניגשים לבצע את התיקונים, יוכלו להבין את הבעיה לעומקה ולהעניק פתרון הולם לתיקון הליקויים.
מהנדס בליווי אישי
חברת בדק בית מקצועית תספק לכם מהנדס בליווי אישי אשר יבצע בדיקה מקצועית ובלתי מתפשרת. כל חברה מודעת לעובדה כי דוח בדק בית, הוא זה שיקנה לכם את איכות החיים לה אתם מייחלים ובמידה ובמהלך הבדיקה יתפספס ליקוי, אתם אלו שתאלצו לשם עבור הנזק ועל כן אחריות היא קריטריון חשוב בבואכם לבחור חברת בדק בית לבדיקת הדירה אותה רכשתם מקבלן מקצועי או רכישת דירה יד שנייה. באמצעות הדו"ח אותו תקבלו מידיו של בעל מקצוע מוביל בתחומו, תוכלו לנהל מו"מ מול בעל הנכס ולהוזיל עלויות לאור הליקויים והכשלים שנחשפו במהלך הפקת הדו"ח.
כמו כל מוצר מוביל בשוק, גם בדיקת בדק בית צריכה להיות מוצר בוטיק, אחרת האפקטיביות היא לא במאת האחוזים והמטרה העיקרית עלולה להתפספס.

 
דברו איתנו