חברות בדק בית

חברות בדק בית

תפקידן של חברות בדק בית, הוא לאתר בזמן ליקויים וכשלים במבנה. כידוע דירה חדשה או דירה מיד שנייה אותה אתם רוכשים, עתידה לשמש אתכם בשנים הבאות, אם לא כל החיים. הרגע בו אתם נכנסים לדירה ומעצבים אותה ובו בעת אתם מגלים כי קיימים בדירה ליקויים וכשלים, הוא רגע קשה עבור כל אחד שחלם להיכנס לדירת חלומותיו. אם הכנתם עצמכם מראש לתרחיש זה, הרי שפעלתם נכונה ויש מה לעשות כדי להציל את המצב, אך אם פסחתם על אופציית שכירת חברות בדק בית, ואין אתם מחזיקים בדוח ליקויים מקצועי, הרי שאתם עתידים להפסיד כסף רב במהלך הזמן.

 

מהן חברות בדק בית

חברות בדק בית, הן חברות המספקות שירותים מגוונים ביחס לנכס על כל פרטיו, על מנת שתוכלו לקבל תמונה מהימנה ביחס לנכס ולעלות שלו. קיימים ליקויים לא מבוטלים אשר עתידים להוריד את ערך הנכס ואם לא תבדקו זאת מראש ההפסד יהיה על גביכם. חברות בדק בית שאת שירותיהן תשכרו, יספקו דו"ח מקיף ומקצועי אשר יכיל את כלל הליקויים הקיימים בנכס. עם הדו"ח תפנו אל בעל הנכס או אל הקבלן ותגיעו איתו להסכם ביחס לליקויים בין אם זה הוזלה במחיר אותו הוא דורש ובין אם זה תיקונים אותם הוא יבצע בעצמו. ההתייחסות היא לבעל דירה מיד שנייה וכן לקבלן אשר מעניק לכם אחריות על דירתכם על פי רוב למשך שנה.

 

כיצד בוחרים חברות בדק בית

הבחירה בחברה מקצועית צריכה להתבצע על פי הקריטריונים הבאים:

  • לחברה יש ניסיון רב בענף – רק אם לחברה יש ניסיון רב בתחום, שכרו את שרותיה אחרת אל תסמכו על מי שלא בקיא בתחום על בוריו.
  • אמינות – לאמינות חשיבות גבוהה בדו"ח אותו תקבלו לידיכם ועל כן השתדלו לבחון את אמינותו של בעל המקצוע.
  • מהנדס – חלק מהליך בדק הבית כולל גם בדיקה הנדסית של המבנה ועל כן עליכם לוודא כי החברה בה אתם נעזרים שוכרת את שרותיו של מהנדס בעל הכשרה מוכחת ומוכרת על ידי מוסד להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל.

 

מתעדים לרכוש דירה? עומדים להיכנס לדירה החדשה מהקבלן? פנו עוד היום אל חברת בדק בית אופקים ש.א ותוכלו להיות שקטים כי אתם בידיים מקצועיות.

 
דברו איתנו